فراخوان پیش ثبت نام دومین دوره آموزش مهارتی و حرفه ای مراقبت های پرستاری بیماری های گوارش و کبد بزرگسالان منتشر شد.

 

به گزارش پژوهشکده بیماری های گوارش و کبد دانشگاه علوم پزشکی تهران، دوره آموزش مهارتی و حرفه ای مراقبت های پرستاری در بیماری های گوارش و کبد بزرگسالان ، یکی از دوره های حرفه ای است که با هدف «تربیت پرستارانی با دانش کافی و مهارت های لازم در زمینه بیماری ها، روش های تشخیصی و درمانی، مراقبت های لازم، آماده سازی و حمایت‌های روحی، جسمی و اجتماعی از بزرگسالان مبتلا به بیماری های دستگاه گوارش در مراکز بهداشتی درمانی و بیمارستان های دولتی، درمانگاه ها، کلینیک ها و بیمارستان های خصوصی، مطب ها و مراقبت در منزل در زمینه های بهداشتی، پیشگیری، درمانی، حمایتی، هماهنگی و توانبخشی برگزار می شود.

دومین دوره آموزش مهارتی و حرفه ای مراقبتهای پرستاری بیماری های گوارش و کبد بزرگسالان، نیمه دوم امسال به مدت 5 ماه به صورت سه روز در هفته، روزی 6 ساعت در دو بخش نظری و عملی برگزار خواهد شد

 زمان دروس تئوری این دوره آموزشی، شنبه 16 آذر  ماه تا دوشنبه 9 دی ماه 98، دوره مهارت آموزی، شنبه 14 دی ماه تا شنبه 20 اردیبهشت ماه 99 و زمان برگزاری آزمون پایان دوره، دوشنبه 22 اردیبهشت ماه 99 است.

فارغ التحصیلی در مقاطع کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکتری رشته های پرستاری،  دارا بودن حداقل دو سال سابقه کار بالینی، قبولی در آزمون مصاحبه حضوری و بررسی سوابق ، از شرایط ورود به دوره و پذیرش در آن است.

هزینه شرکت در این دوره نیز  5 میلیون و 400 هزار تومان است

بر اساس فراخوان اعلام شده، مهلت پیش ثبت نام این دوره آموزشی از یکشنبه 21 مهر ماه تا جمعه 17 آبان ماه 98 خواهد بود.

 پرستاران واجد شرایط می توانند  برای پیش ثبت نام  به سایت https://register.ddri.ir مراجعه و فرم مذکور را تکمیل و ارسال کنند. پس از تایید از کلیه داوطلبان واجد شرایط شرکت در این دوره ها، جهت انجام مصاحبه علمی دعوت به عمل می آید. زمان و محل برگزاری مصاحبه علمی از طریق پیامک ، یا تماس تلفنی و یا ایمیل، به داوطلبان اطلاع داده خواهد شد.

متقاضیان می توانند جهت کسب اطلاعات بیشتر با  شماره های تلفن  82415104 ،  82415229  و 82415145 تماس گرفته یا به سایت سامانه جامع آموزش مداوم (ircme.ir) مراجعه کنند.

دومین دوره آموزش مهارتی و حرفه ای مراقبت های پرستاری بیماری های گوارش و کبد بزرگسالان در پژوهشکده بیماری های گوارش و کبد دانشگاه علوم پزشکی تهران به نشانی کارگر شمالی ، بیمارستان شریعتی،  پژوهشکده بیماری های گوارش و کبد دانشگاه علوم پزشکی تهران برگزار خواهد شد.

نخستین دوره آموزش مهارتی و حرفه ای مراقبت های پرستاری بیماری های گوارش و کبد بزرگسالان نیز در پژوهشکده بیماری های گوارش و کبد دانشگاه علوم پزشکی تهران به مدت 5 ماه، از اردیبهشت تا شهریور ماه 98 برگزار  شد و طی آن 7 پرستار، موفق به طی این دوره شدند.

انتهای پیام

اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی