فراخوان پیش ثبت نام در دوره آموزش مهارتی و حرفه ای مراقبتهای پرستاری در بیماری های گوارش و کبد (بزرگسالان) منتشر شد.

 

به گزارش پژوهشکده بیماری های گوارش و کبد دانشگاه علوم پزشکی تهران، دوره آموزش مهارتی و حرفه ای مراقبت های پرستاری در بیماری های گوارش و کبد بزرگسالان ، یکی از دوره های حرفه ای است که با هدف «تربیت پرستارانی با دانش کافی و مهارت های لازم در زمینه بیماری ها، روش های تشخیصی و درمانی، مراقبت های لازم، آماده سازی و حمایت‌های روحی، جسمی و اجتماعی از بزرگسالان مبتلا به بیماری های دستگاه گوارش در مراکز بهداشتی درمانی و بیمارستان های دولتی، درمانگاه ها، کلینیک ها و بیمارستان های خصوصی، مطب ها و مراقبت در منزل در زمینه های بهداشتی، پیشگیری، درمانی، حمایتی، هماهنگی و توانبخشی برگزار می شود.

آموزش مهارتی و حرفه ای مراقبت های پرستاری در بیماری های گوارش و کبد بزرگسالان که نخستین دوره آن توسط پژوهشکده بیماری های گوارش و کبد دانشگاه علوم پزشکی تهران برگزار می شود، به مدت پنج ماه ( سه روز در هفته و روزی 6 ساعت ) در دو بخش نظری و عملی اجرا  و به شرکت کنندگان در دوره، گواهینامه دوره آموزش مهارتی و حرفه ای اعطا خواهد شد.

هزینه شرکت در این دوره که از 2 اردیبهشت ماه 98 آغاز شده و تا  30 شهریور ماه سال آینده ادامه دارد، چهار میلیون و پانصد هزار تومان است.

فارغ التحصیلی در مقاطع کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکتری رشته های پرستاری،  دارا بودن حد اقل دو سال سابقه کار بالینی، قبولی در آزمون مصاحبه حضوری و بررسی سوابق  از شرایط ورود به دوره و پذیرش در آن است.

مهلت ثبت نام این دوره آموزشی از 15 اسفند ماه 97 تا 25 فروردین ماه 98 است و  پرستاران واجد شرایط می توانند  برای پیش ثبت نام  به سایت https://register.ddri.ir مراجعه و فرم مذکور را تکمیل و ارسال کنند.  زمان و مکان مصاحبه نیز از طریق ایمیل و پیامک، به افراد واجد شرایط اعلام خواهد شد.

این دوره آموزشی در پژوهشکده بیماری های گوارش و کبد دانشگاه علوم پزشکی تهران به نشانی کارگر شمالی ، بیمارستان شریعتی،  پژوهشکده بیماری های گوارش و کبد دانشگاه علوم پزشکی تهران برگزار خواهد شد و شماره های تماس های  82415104 و 82415229 آماده پاسخگویی به سؤالات متقاضیان است.

 

مطالب مشابه