دکتر حسین قناعتی، سرپرست دانشگاه علوم پزشکی تهران در حکمی دکتر علیرضا دلاوری را به عنوان رئیس پژوهشکده بیماری های گوارش و کبد این دانشگاه منصوب و در نامه ای از خدمات دکتر رضا ملک زاده،​ رئیس پیشین قدردانی کرد.

 
به گزارش پژوهشکده بیماری های گوارش و کبد دانشگاه علوم پزشکی تهران متن حکم دکتر قناعتی، سرپرست دانشگاه خطاب به دکتر دلاوری آمده است:

جناب آقای دکتر  علیرضا دلاوری
استاد محترم دانشگاه
با سلام و احترام،
با عنایت به تعهد، سوابق ارزشـمند علـمی و تجـربیات گرانقدر جنابعالی در عرصه های مختلف اجـرایی، به موجب این ابلاغ به عنوان رئیس پژوهشکده بیماری های گوارش و کبد منصوب می‌شوید تا دانشگاه را در انجام این رسالت خطیر یاری فرمایید.

انتظار می‌رود ضمن تعامل با سازمانهای ذیربط داخلی، منطقه‌ای و بین‌المللی و با توجه به نقشه علمی دانشگاه و نقشه علمی سلامت کشور،

تدوین برنامه استراتژیک پژوهشکده را مدنظر قرار داده و در زمانی کوتاه ساختار اجرایی آن را عملیاتی نمایید و در ارتقاء فعالیت های پژوهشی دانشگاه کوشا باشد.

از خداوند متعال توفیق جناب عالی و تمامی همکاران را خواهانم.‌
دکتر حسین قناعتی
سرپرست دانشگاه

در متن نامه قدردانی از دکتر رضا ملک زاده، رییس پیشین پژوهشکده بیماری های گوارش و کبد دانشگاه علوم پزشکی تهران هم آمده است:

جناب آقای دکتر رضا ملک زاده
استاد ممتاز محترم دانشگاه
با سلام و احترام
مسئولیت پذیری و همکاری اعضای هیأت علمی در اداره امور اجرایی دانشگاه علوم پزشکی تهران، بدون تردید یکی از مهمترین عوامل پیشرفت آن در دوره حیات پربرکت دانشگاه بوده است.

لازم می‌دانم از تلاش‌ها و خدمات ارزشمند جنابعالی در زمان تصدی ریاست پژوهشکده بیماری های گوارش و کبد ، که نتایج پرباری در پی داشته است، سپاسگزاری نمایم و برایتان از درگاه خداوند متعال سلامتی و سعادت روزافزون مسئلت کنم.

امیدوارم دانشگاه و عرصه نظام سلامت کشور همچنان بتواند از تجارب و توانمندی‌های ارزنده شما بهره‌مند گردد.

دکتر حسین قناعتی

سرپرست دانشگاه

اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی