زمان و جزییات سومین دوره آموزش مهارتی و حرفه ای مراقبت های پرستاری بیماری های گوارش و کبد بزرگسالان منتشر شد.

به گزارش پژوهشکده بیماری های گوارش و کبد دانشگاه علوم پزشکی تهران، دوره آموزش مهارتی و حرفه ای مراقبت های پرستاری در بیماری های گوارش و کبد بزرگسالان ، یکی از دوره های حرفه ای است که با هدف «تربیت پرستارانی با دانش کافی و مهارت های لازم در زمینه بیماری ها، روش های تشخیصی و درمانی، مراقبت های لازم، آماده سازی و حمایت‌های روحی، جسمی و اجتماعی از بزرگسالان مبتلا به بیماری های دستگاه گوارش در مراکز بهداشتی درمانی و بیمارستان های دولتی، درمانگاه ها، کلینیک ها و بیمارستان های خصوصی، مطب ها و مراقبت در منزل در زمینه های بهداشتی، پیشگیری، درمانی، حمایتی، هماهنگی و توانبخشی برگزار می شود.

پژوهشکده بیماری های گوارش و کبد دانشگاه علوم پزشکی تهران پس از برگزاری دو دوره، سومین دوره آموزش مهارتی و حرفه ای مراقبتهای پرستاری بیماری های گوارش و کبد بزرگسالان را در بهار و تابستان سال 1400 برگزار خواهد کرد.

سومین دوره آموزش مهارتی و حرفه ای مراقبتهای پرستاری بیماری های گوارش و کبد بزرگسالان در دو بخش نظری و عملی، به مدت 5 ماه، به صورت سه روز در هفته (روزهای شنبه، یکشنبه و دوشنبه)  و روزی 6 ساعت برگزار خواهد و حضور فراگیران در تمام کلاسها ضروری است.

تاریخ شروع دروس تئوری این دوره آموزشی، روز شنبه 21 فروردین ماه تا دوشنبه 13 اردیبهشت ماه سال 1400، شروع دوره مهارت آموزی، روز شنبه 18 اردیبهشت ماه تا یکشنبه 7 شهریور ماه سال 1400  و زمان برگزاری آزمون پایان دوره، دوشنبه 15 شهریور ماه 1400 است.

فارغ التحصیلی در مقاطع کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکتری رشته های پرستاری،  دارا بودن حداقل دو سال سابقه کار بالینی، بررسی سوابق و پذیرش در مصاحبه حضوری، از شرایط ورود به دوره و پذیرش در آن است.

هزینه شرکت در این دوره 6 میلیون تومان است و به شرکت کنندگان گواهینامه دوره آموزش مهارتی و حرفه ای اعطا خواهد شد.

دانشگاه های علوم پزشکی ، بیمارستانها، سازمانها، پژوهشگاه ها، پژوهشکده ها و مراکز تحقیقاتی معرفی کننده فراگیر /فراگیران، می توانندافراد معرفی شده را بورسیه کنند.

متقاضیان واجد شرایط می توانند برای پیش ثبت نام در این دوره آموزشی از روز شنبه، 20 دی ماه 99 تا پایان روز شنبه 25 بهمن 99  با مراجعه به سایت https://register.ddri.ir اقدام کنند.

پس از تایید، از کلیه داوطلبان واجد شرایط شرکت در این دوره ها، جهت انجام مصاحبه علمی دعوت به عمل می آید. زمان و محل برگزاری مصاحبه علمی از طریق پیامک ، یا تماس تلفنی و یا ایمیل، به داوطلبان اطلاع داده خواهد شد.

متقاضیان می توانند جهت کسب اطلاعات بیشتر با  شماره های تلفن 82415104 ،  82415118 و 82415415 تماس گرفته یا به سایت سامانه جامع آموزش مداوم (ircme.ir) مراجعه کنند.

سومین دوره آموزش مهارتی و حرفه ای مراقبت های پرستاری بیماری های گوارش و کبد بزرگسالان در پژوهشکده بیماری های گوارش و کبد دانشگاه علوم پزشکی تهران به نشانی کارگر شمالی ، بیمارستان شریعتی،  پژوهشکده بیماری های گوارش و کبد دانشگاه علوم پزشکی تهران برگزار خواهد شد.

اولین و دومین دوره آموزش مهارتی و حرفه ای مراقبت های پرستاری بیماری های گوارش و کبد بزرگسالان نیز در پژوهشکده بیماری های گوارش و کبد دانشگاه علوم پزشکی تهران در سال های 98 و 99 برگزار  شد و  14 پرستار، موفق به طی این دوره و اخذ گواهینامه شدند.

انتهای پیام

اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی